Kontakty

Centrála
UOL a.s.
Pekařská 695/ 10a, 155 00, Praha 5

IČO: 24753157

Tel.: 910 190 008
Tel.: 227 127 000
Tel.: 226 216 382
E-mail: info@uol.cz
Pobočky na mapě
Naše pobočky
Pobočka Praha
Pekařská 695 10a
155 00 Praha 5
Tel.: 227 127 000
info@uol.cz
Pobočka Plzeň
Sady 5. května 300/28
301 00 Plzeň 3
Tel.: 371 656 400
plzen@uol.cz
Pobočka Olomouc
Koželužská 591/21
779 00 Olomouc
Tel.: 588 008 600
olomouc@uol.cz
Pobočka České Budějovice
U Staré trati 1775/3
370 11 České Budějovice
Tel.: 380 604 000
budejovice@uol.cz
Pobočka Brno
Minská 31
616 00 Brno
Tel.: 530 507 100
brno@uol.cz
Pobočka Jihlava
Chlumova 7
586 01 Jihlava
Tel.: 561 207 700
jihlava@uol.cz
Pobočka Liberec
AVICENA Pálkova 1416/2
460 01 Liberec
Tel.: 483 106 000
liberec@uol.cz
Pobočka Zlín
Vavrečkova 7074
760 01 Zlín
+420 572 155 300 zlin@uol.cz
Pobočka Pardubice
Hlaváčova 207
530 02 Parubice
Tel.: 468 005 500
pardubice@uol.cz
Pobočka Ústí nad Labem
Špitálské nám. 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: 412 154 600
usti@uol.cz
Pobočka Ostrava
ABC Beta, Gregorova 2582/3
702 00 Ostrava
Tel.: 558 273 700
ostrava@uol.cz
Pobočka Karlovy Vary
Plzeňská 11
360 01 Karlovy Vary
Tel.: 352 203 900
vary@uol.cz
Pobočka Hradec Králové
Pražská třída 686/13
500 04 Hradec Králové
Tel.: 491 205 200
hradec@uol.cz
Pobočka Bratislava
Vajnorská 142
831 04 Bratislava
Tel.:+421 232 444 200
bratislava@uol.sk
Co o nás říkají naši klienti

Náš blog
Pojďme si připomenout, které daňové změny se projeví již v daňovém přiznání za rok 2017
Jana Jáčová
majitelka UOL